Jak na to

Pro účast v našem Věrnostním programu nemusíte vůbec nic udělat, nečeká se od Vás žádná další registrace, žádné vyplňování nového dotazníku.

První body Vám automaticky načteme po Vaší první včasné platbě faktury a hned máte možnost vybírat si bonusy právě podle stavu Vašeho bodového konta.                                

 

Když nastřádáte dostatečný obnos bodů pro bonus, který jste si vybrali, stačí jen kliknout a je váš.

 

Užívejte si výhody členství v našem Věrnostním programu!

 

Náš věrnostní program je jednoduchou cestou, jak Vám říci „Děkujeme za Vaši věrnost.“

K dispozici je již pár let a nyní se představuje v novém a pro loajální zákazníky atraktivnějším provedení. Věříme, že aktivní zákazníky novinka příjemně překvapí a že si k nám najdou cestu i zákazníci noví, kteří mohou z věrnostního programu získávat výhody.

Využívat body je nyní snadnější než kdykoli předtím.

Zatím získané body se Vám automaticky převedou.

 

Výrobky

Pokud si v našem e-shopu zakoupíte některý z výrobků, je postup stejný jako u běžných e-shopů a je poměrně jednoduchý - budete jen sledovat pokyny, které vás dovedou k závěrečné objednávce. Objednané zboží si lze vyzvednout na našich Klientských centrech v otevíracích hodinách.

Po závazném objednání produktu vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu fakturu, stejně jako při měsíčním vyúčtování. Cenu za objednané zboží tedy můžete uhradit převodem na účet, hotově (nebo platební kartou) při osobním převzetí na Klientském centru.

 

Služby

Při zakoupení slevy na službu budete pokračovat podobně. Jako způsob přepravy si zvolte elektronicky. Na e-mailovou adresu, kterou máte uvedenou jako kontaktní v Klientské zóně, následně obdržíte objednávku včetně vygenerovaného voucheru, kde je uvedena specifikace objednané služby. Voucher si laskavě vytiskněte a předložte v místě čerpání služby.

 

Konečný účet za službu, který uhradíte na místě čerpání služby, pak bude snížen o zakoupenou slevu.

 

 

Jak už to tak bývá, slevy nelze sčítat.

Sdílení článku:


Partneři projektu

Děkujeme všem našim partnerům.

Kontaktní informace

PODA a. s.

28. října 1168/102

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

 

www.poda.cz

info@poda.cz

 

Tel.: 730 430 430

      

Akceptujeme tyto způsoby platby

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • hotově na pobočkách
  • kartou na pobočkách
  • bankovním převodem